1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW
Balkan Booster
Фотографија: DW

Balkan Booster

Даден е сигнал за почеток на овогодинешното издание на Balkan Booster. По две „пандемиски“ изданија, учесниците овојпат беа на обука повторно „во живо“. Младите новинари годинава ќе „влезат“ и во светот на телевизијата.

Прескокни го блокот Рубрики

Рубрики

Прикажи повеќе
Прескокни го блокот ДВ препорачува

ДВ препорачува